new 1

Konkurs

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

 Rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

 

 

I Ogólnopolski Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”

II

Veronika Bubnova

Joanna Poleszak

Rok szkolny 2016/2017

 

 

 

IX edycji Wojewódzki Konkurs Plastyczny WSPÓLNIE MÓWIMY NIE PRZEMOCY – Związani z Lublinem

II

wyróżnienie

 

Szymon Chwała

Anastazja Mazurek

Aleksandra Pietras

Marta Mikulec

” Lublin wczoraj, dziś i jutro “

wyróżnienie

Maria Ciężak

Marta Mikulec

Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczny “Poetycki spacer po Lublinie wyobraźnią malowany”.

I

wyróżnienie

nagroda specjalna

Karolina Karpińska

Karolina Jakuszewska

Aleksandra Partyka

Beata Barakszyn

 

Agata Bielak

 

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego  Clickonmaniac

laureat

Michaela Hacker

Stefan Krukowski

Karolina Łazuka

Magdalena Kruk

Agnieszka Szczesniak

Wojewódzki Konkurs Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.

III

Krzysztof Filip

Beata Barakszyn

II Wojewódzki Konkurs „Wędrówka po krajach angielskiego i niemieckiego obszaru językowego”

finalista

Kinga Grzesiuk  Roksana Wołoszyn

Joanna Giemza

 XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Ilustracje do poezji Józefa Czechowicza oraz wierszy poświęconych Lublinowi”

laureatka

 Agata Sokołowska

 Marta Mikulec

Konkurs ortograficzny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

laureatka

Julia Grabarczuk

Anna Próchnicka

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

laureatka

Julia Grabarczuk

Anna Próchnicka

Beata Barakszyn

Konkurs recytatorsko-artystyczny „Poeci lubelscy i Lublin w poezji”

Zuzanna Michalczuk

Joanna Poleszak

Wojewódzki  Konkurs Językowy “Cudze chwalicie, swego nie znacie”

I

Agata Sokołowska

Agata Bielak

XIII Wojewódzki Konkurs Literacki “Odwaga i rozwaga”

laureatka

Alicja Andryszczyk

Beata Barakszyn

Pomoc dla Aleppo

II

Sandra Garbiec

Marta Mikulec

XX Jesienny Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

Veronika Bubnova

Joanna Poleszak

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Święty Mikołaj ikoną miłosierdzia w oczach współczesnej młodzieży – i Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

laureatka

Zuzanna Michalczuk

Katarzyna Nagacz

Joanna Poleszak

XIV Wojewódzki Konkurs Recytatorsko-Krasomówczy „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”

Zuzanna Michalczuk

 Joanna Poleszak

Gimnazjada  Miasta Lublina w Indywidualnym Tenisie Stołowym

III

Norbert Płachta

Krzysztof Szrubka

XXXIV Wojewódzki i XX Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2016

laureatka

Julia Adamska

Joanna Puławska

Agata Bielak

Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Marii Konopnickiej

III

Zuzanna Michalczuk

Joanna Poleszak

 Rok szkolny 2015/2016

 

 

 

VII Międzyszkolny Konkurs Historyczno – Literacki Ocalić od zapomnienia… Wyklęci, Niezłomni, Niepokonani – literacki portret Bohatera

wyróżnienie

Bartosz Musik

Iwona Znajomska

 Konkurs Plastyczny “Czym się Lublin chwali”

II

 Michalina Makara

 Marta Mikulec

I Wojewódzki Konkurs Lublin Moja Mała Ojczyzna “Gród Koziołka 700 lat po lokacji”

 I

 Weronika Taracha

 Marta Mikulec

Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

finalista etapu centralnego

Paweł Gil

Zofia Foksowicz

Międzygimnazjalny konkurs recytatorski poezji księdza Jana Twardowskiego

III

Zuzanna Michalczuk

Joanna Poleszak

Made in Germany. Przykłady produktów niemieckich w mojej małej ojczyźnie. 25- lecie współpracy polsko-niemieckiej

wyróżnienie

Patryk Zygmunt

Joanna Giemza

XVI Ogólnopolski Konkurs Szukamy Polskiego Szekspira

wyróżnienie

Joanna Puławska

Dominika Krzysztofik

 Agata Bielak

 Rekrutacja do XXII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

  zakwalifikowany do udziału w XXII sesji SDIM

 Wiktoria Myszka 

Tacjan Łuczkowski

Zofia Foksowicz

“Wędrujemy po mapie świata”

wyróżnienie 

Mateusz Błaszczak
Michał Matera
Kinga Stec
Paweł Raczkowski

Monika Szumera

XXI Ogólnopolski Konkurs Historyczny im. majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531–1683. Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów”

laureat

Mateusz Błaszczak

Zofia Foksowicz

Konkurs Matematyczny im. ks. dra Franciszka Jakóbczyka

 laureat

Kacper Tytko

Kinga Stec

Jerzy Mitura

Konkurs plastyczny na plakat promujący Dzień Ziemi 2017

 I

II

 Lena Walczak

Agata Sokołowska

Monika Szumera

Lublin w czasach królów elekcyjnych

III

Kinga Stec

Marcin Suski

Beata Jezierska

II Ogólnopolski Konkurs „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück”

III

Zuzanna Michalczuk

Joanna Poleszak

Ogólnopolski konkurs wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony MEDITEST

wyróżnienie

Wiktoria Adamska

Anna Wójtowicz

Konkurs recytatorsko-artystyczny inspirowany twórczością Williama Szekspira

wyróżnienie

Aneta Chromcewicz

Joanna Poleszak

Magdalena Kruk

Konkurs recytatorsko-artystyczny inspirowany twórczością Williama Szekspira

II

Zuzanna Michalczuk

Magdalena Kruk

Joanna Poleszak

Ogólnopolski Konkurs “Literacki SMS. Poezja i proza na 160 znaków”

wyróżnienie

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

Konkurs historyczno-plastyczny “Kronika dziejów Lublina”

laureatka

Michalina Makara

Marta Mikulec

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

finalistka

Aleksandra Wójcik

Beata Barakszyn

Konkurs ortograficzny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

laureatka

Julia Grabarczuk

Anna Próchnicka

Konkurs przedmiotowy z matematyki

laureat

Kacper Tytko

Jerzy Mitura

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

finalista

Julia Grabarczuk

Michaela Hacker

Karolina Niedziela

Stefan Krukowski

Agnieszka Szcześniak

Magdalena Kruk

Wojewódzki Konkurs Literacki

I

Joanna Bogucka

Agata Bielak

Gimnazjada Miasta Lublina w drużynowym Tenisie Stołowym

III

Damian Szczawiński Sebastian Schaban Bartek Jaśkowski

 

Gimnazjada Miasta Lublina w Indywidualnym Tenisie Stołowym Chłopców

III

Norbert Płachta

Krzysztof Szrubka

Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”

III

Patryk Głażewski

Zofia Foksowicz

XIII  Wojewódzki Konkurs Recytatorsko – Krasomówczy „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów”

I

Zuzanna Michalczuk

Joanna Poleszak

XIX Ogólnopolski i XXXIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej “Lipa 2015” pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej

laureatka

Julia Adamska

Anastazja Mazurek

Agata Bielak

 Rok szkolny 2014/2015

 

 

 

GIMNAZJADA M. LUBLIN 2014/2015 PIŁKA NOŻNA  CHŁOPCÓW 

 drużyna

 Wojciech Kloc

GIMNAZJADA M. LUBLIN 2014/2015 TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW 

II 

 

 Piotr Mazur

GIMNAZJADA M. LUBLIN 2014/2015 LIGA LEKKOATLETYCZNA CHŁOPCY

III 

 

 Wojciech Kloc

Zofia Ciechocińska

GIMNAZJADA M. LUBLIN 2014/2015 SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW 

III 

 

 Wojciech Kloc

XI Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego CLICKONMANIAC

 laureat

Krzysztof Czajkowski

Stefan Krukowski

Martyna Lewartowicz

 Agnieszka Szcześniak

Epizody z historii najnowszej Polski w komiksie, organizowany przez Centrum Edukacyjne IPN im. Janusza Kurtyki Przystanek Historia w Warszawie

wyróżnienie

Sandra Garbiec

Beata Jezierska

Wojewódzki konkurs plastyczny “Myśląc o Niemczech, widzę… Współczesny obraz Republiki Federalnej Niemiec  w ilustracjach dzieci i młodzieży

Michalina Makara

 Marta Mikulec

Ogólnopolski konkurs „Działam bezpiecznie”

 III

Milena Majczak

Karolina Ostrowska

Iga Rękas

 Katarzyna Nagacz

XXXI Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

laureat

Dominik Golec

Krystyna Bednarczyk

XXXI Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej

laureatka

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

“Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”

laureat

Filip Pawelec

Zofia Foksowicz

“Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”

finalistka

Milena Majczak

Zofia Foksowicz

Konkurs przedmiotowy z matematyki

finalista

Kacper Tytko

Jerzy Mitura

Wojewódzki Konkurs Literacki

laureatka

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

Ogólnopolski konkurs na artykuł Junior Media

I

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

finalista

Dominik Golec

Krystyna Bednarczyk

Konkurs przedmiotowy z języka polskiego

laureatka

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

Konkurs Ortograficzny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

finalistka

Elżbieta Foryt

Krystyna Bednarczyk

Konkurs Ortograficzny organizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 finalistka

Julia Grabarczuk

Anna Próchnicka

 Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy

etap wojewódzki 

Milena Majczak

Filip Pawelec 

Zofia Foksowicz

III Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej Lubelskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Burs i Internatów pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin

II

Ernest Kawa 

Andrzej Abramowicz

III Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej Lubelskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Burs i Internatów pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin 

I

Bartłomiej Wójcik

Andrzej Abramowicz

 III Mikołajkowe Zawody Strzeleckie z broni pneumatycznej Lubelskich Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych oraz Burs i Internatów pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin 

 II 

reprezentacja Gimnazjum nr 7

Andrzej Abramowicz

II Mistrzostwa Strzeleckie z broni pneumatycznej Szkół Gimnazjalnych z Okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin 

I

reprezentacja Gimnazjum nr 7

Andrzej Abramowicz

II Mistrzostwa Strzeleckie z broni pneumatycznej Szkół Gimnazjalnych z Okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin 

I

Bartłomiej Wójcik

Andrzej Abramowicz

II Mistrzostwa Strzeleckie z broni pneumatycznej Szkół Gimnazjalnych z Okazji Święta Niepodległości pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin 

II

Ernest Kawa 

Andrzej Abramowicz

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

 

XIV Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych gimnazjum miasta Lublin

laureat

Kacper Tytko

Jerzy Mitura

XVIII Konkurs Matematyczny im.ks.F. Jakóbczyka

laureat

Filip Rusiecki

Jerzy Mitura

Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej “O Palmę”

III

Aleksandra Wdowska

Agata Bielak

Scena Młodych Młody Teatr

wyróżnienie

Grupa  teatralna Turaminia

Agata Bielak

XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

laureatka

Sylwia Uniłowska

Agata Bielak

XXX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej

wyróżnienie

Zuzanna Hanc

Joanna Bogucka

 

Klaudia Piotrowska

Kamila Sadlak

Agata Bielak

 

Beata Barakszyn

XXXVII Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych

wyróżnienie

Grupa teatralna Turaminia

Agata Bielak

XVIII Ogólnopolski Festiwal Teatrów Szkolnych Maska 2014

wyróżnienie

Grupa teatralna Turaminia

 Agata Bielak

Ogólnopolski Konkurs Dziennikarski Junior Media

wyróżnienie

Zespół redakcyjny gazety Fama

Beata Barakszyn

Wojewódzki konkurs przedmiotowy z języka niemieckiego

laureat

Mohamedi Semi

Joanna Giemza

Międzyszkolny Językowy Konkurs Recytatorski

wyróżnienie

Alan Bednarczyk

Katarzyna Kamieniobrodzka

X Wojewódzki Konkurs Literacki

laureatka

Kamila Sadlak

Beata Barakszyn

Germani Translatores konkurs tłumaczeniowy z języka niemieckiego

III miejsce 

Sylwia Uniłowska

Joanna Giemza

DEUTSCHFREUND 2013 ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego

I miejsce

Semi Mohamedi

Joanna Giemza

Kto pyta, nie błądzi”

I miejsce

Szczepan Misztal

Joanna Poleszak

XVI Jesienne Debiuty Poetyckie

wyróżnienie

Małgorzata Baran

Krystyna Bednarczyk

“Zaginione negatywy Czechowicza” – gra miejska

IV miejsce 

Klaudia Kowalska

Dominika Kuchta

Łucja Mącik

Kasia Seroka

Joanna Poleszak

Bohaterowie Wyklęci” – gra historyczna

II miejsce

IV miejsce

Mateusz Wołoszyn

Bartosz Mroziński

Joanna Poleszak

 Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Gimnazjady miasta Lublin

III miejsce

IV miejsce

Karolina Iwanek

Filip Pawelec

Krzysztof Szrubka

 Ogólnopolski Konkurs Junior Media 

 wyróżnienie

 Klaudia Piotrowska

Anna Stasiak 

Oliwia Kała 

Przemysław Kowalczyk

Beata Barakszyn

ROK SZKOLNY 2012/13

 

 

 

Wojewódzki Konkurs Ekologiczno – Regionalny o charakterze dziennikarskim LUBELSZCZYZNA – MOJA MAŁA OJCZYZNA

II miejsce

 Kasia Kępińska

Justyna Mazur

Natalia Rola

Basia Danilczuk

Beata Barakszyn

Beata Tulej

I Ogólnopolski Konkurs „Działam bezpiecznie”

V miejsce

Nagroda Kanclerza WSG w Bydgoszczy

Iga Gajownik
Alicja Obel

Natalia Wierzbicka Karolina Włoskowicz

Katarzyna Nagacz

Wojewódzki Konkurs “4 minuty = życie”

I miejsce

Alicja Obel
Karolina Chudzik Karolina Włoskowicz

Katarzyna Nagacz

Wojewódzki konkurs Plastyczny “Mój medialny bohater”

laureatka

Zuzanna Hanc

Marta Mikulec

Wojewódzki konkurs Plastyczny “Mój medialny bohater”

laureatka

Milena Majczak

Marta Mikulec

XXI Przegląd Amatorskich Zespołów  Artystycznych Sezon Teatralny 2012/13

II miejsce

Grupa teatralna Turaminia

Agata Bielak

7 Talent

Maciej Sawicki

Grand Prix

 

7 Talent – kategoria taniec

Justyna Sadowska

I miejsce

 

LAS MARAVILLAS DE ESPAÑA”  – konkurs miedzyszkolny

wyróżnienie

Rafał Król

Barbara Wachowska

XXXVI Wojewódzkie Prezentacje Teatrów Młodzieżowych

wyróżnienie

Grupa teatralna Turaminia

Agata Bielak

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny “Ekologia w moim domu”

I miejsce

Igor Kormański Bartosz Mroziński

Grażyna Król

XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej 

finalistka

Aleksandra Trochimiuk

Beata Barakszyn

XXIX Międzynarodowy Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej 

laureatka

Katarzyna Kępińska

Beata Barakszyn

“Ojciec Prof. Mieczysław A. Krąpiec – filozof i pedagog”

finalistka

Paulina Piasecka

Joanna Poleszak

Scena Młodych 2013 Młody Teatr

wyróżnienie

Grupa teatralna Turaminia

Agata Bielak

Konkurs na rekonstrukcję historyczną

Gdy gaśnie pamięć ludzka, kamienie  mówić będą …o harcerzach  Szarych Szeregów 

wyróżnienie

Zespół uczniów

Beata Barakszyn

Agata Bielak

Marek Fedor

Wojewódzki Konkurs Literacki

laureatka

Agnieszka Plechawska

Agata Bielak

Konkurs „Bohaterom Powstania Styczniowego”

laureatka

Katarzyna Harasim

Zofia Foksowicz

Zawody Strzeleckie szkół gimnazjalnych z okazji 150. Rocznicy Powstania Styczniowego

I miejsce

drużyna

Andrzej Abramowicz

Zawody Strzeleckie szkół gimnazjalnych z okazji 150. Rocznicy Powstania Styczniowego

I miejsce

Bartosz Sawicki

Andrzej Abramowicz

Zawody Strzeleckie szkół gimnazjalnych  z okazji 150. Rocznicy Powstania Styczniowego

II miejsce

Rafał Obel

Andrzej Abramowicz

IX Wojewódzki Konkurs Literacki

laureatka

Martyna Wolanin

Katarzyna Korościk

Mikołajkowe Zawody Strzeleckie

I miejsce

 drużyna

Andrzej Abramowicz

XIV Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego

finalistka

Sylwia Uniłowska

Agata Bielak

 X Międzyszkolny Konkurs Poetycki “Wiersze Poetów Niepokornych”

wyróżnienie

Karolina Chudzik

Krystyna Bednarczyk

Junior w druku – ogólnopolski konkurs na szkolną gazetę

laureat

szkolny zespół redakcyjny

Beata Barakszyn

Zachowaj Trzeźwy Umysł

laureatka

Joanna Terpiłowska

Grażyna Król

Autumn Language Rally (Jesienny Wyścig Językowy)

II miejsce

Paulina Piasecka, Jowita Litwińska

Joanna Wójcik

Wojewódzkie Zawody Strzeleckie

III miejsce

drużyna

Andrzej Abramowicz

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI, PROZY I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ im. Ryszarda Kaczorowskiego Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie „Ojczyzno moja najmilsza”

wyróżnienie

Zespół PROJEKT PODRÓŻ

Marek Fedor

Konkurs Recytatorsko – Krasomówczy „W kręgu poezji Grażyny Chrostowskiej, lubelskiej przedstawicielki pokolenia Kolumbów” 

II miejsce

Aleksandra Wdowska

Agata Bielak

Wojewódzki Konkurs “W trosce o język pisany i mówiony”

II miejsce

Karolina Włoskowicz

Agata Bielak


góry

Click to Flip
góry

Share: